Imprezy weekendowe

Region

W ostatni weekend sierpnia w naszym regionie odbędzie się wiele imprez. Koncerty, zawody sportowe, dożynki to tylko niektóre propozycje spędzenia czasu w nadchodzących dniach.

W Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie w sobotę i niedzielę odbędą się koncerty chopinowskie. Jazzowych aranżacji utworów Fryderyka Chopina będzie można posłuchać o godzinie 18.00 i 20.00. Również w sobotę przed kościołem św. Kazimierza w Pruszkowie odbędą się dożynki powiatowe. W programie koncert Orkiestry Dętej OSP Nadarzyn i rozstrzygnięcie konkursu wieńców dożynkowych.

Na koncert Macieja Maleńczuka lub zespołu Lady Pank można wybrać się w niedzielę na 10 Dzień Milanówka. Podczas imprezy odbędą się również pokazy ratownictwa medycznego, Motocross i sztucznych ogni. W sobotę i niedzielą na stadionie sportowym wszyscy miłośnicy sportów wyczynowych będą mogli podziwiać zmagania zawodników w Mistrzostwach Polski MTBMX.

W Nadarzynie w sobotę odbędzie się impreza z cyklu „Pożegnanie lata”. W programie koncerty zespołów Zippy Dance i Skaner.

Koncert zespołu Brathanki  i występ Krzysztofa Krawczyka to główna atrakcja niedzielnych Dożynek w Raszynie.  Podczas imprezy odbędą się również zabawy, konkursy i mecz piłki nożnej.

Na Festynie Dożynkowym w Gminie Baranów będzie można wziąć udział w licznych konkursach i zabawach dla dzieci i dorosłych. W programie koncert zespołu wokalno – muzycznego ALLEGRETTO, zawody siłowe atletów i wiele innych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.