Imprezę urodzinową zakończyli w komisariacie

Region

Policjanci z komisariatu w Piastowie zatrzymali grupę młodych ludzi za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie policjantów. Teraz wszyscy staną przed sądem.

Dyżurny z Piastowa otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania porządku. Z informacji zgłaszającego wynikało, że z jednego z mieszkań dochodzą odgłosy krzyków, a przez okno co chwila są wyrzucane butelki po alkoholu.

Pod wskazany w zgłoszeniu adres został wysłany patrol policji. Na miejscu okazało się, że jeden z mieszkańców, Rafał T., obchodzi 18. urodziny. Gdy uczestnicy imprezy zobaczyli za drzwiami mundurowych zaczęli kierować w ich kierunku obelgi. Drzwi od mieszkania otworzył jubilat, który kopnął w brzuch jednego z funkcjonariuszy. Po kolejnych wyzwiskach i próbach ataku policjanci obezwładnili uczestników urodzinowej zabaw, a wśród nich 17-letniego  Sebastiana D. i 16-letniego Sebastiana O. W pewnym momencie z sąsiedniego pokoju wyszedł ojciec Rafała T.

Na komisariat trafiło 7 uczestników zabawy. Wszyscy mieli od 2 do 1,6 promila alkoholu w organizmie. Dorośli odpowiedzą za naruszenie nietykalności policjantów, a nieletni wytłumaczą się ze swojego zachowania przed sadem rodzinnym.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.