Iluminacje zagościły w Pruszkowie

Pruszków

Każdego roku gminy dekorują ulice i parki świątecznymi ozdobami. Pruszków jest już gotowy. Mieszkańcy mogą podziwiać iluminacje, które pojawiły się m.in. w al. Wojska Polskiego, Kraszewskiego czy w okolicy ronda Solidarności.

Choć klimat nie jest iście zimowy, bo brakuje białego puchu otulającego ulice, to na osłodę w mieście pojawiły się ozdoby świąteczne. Teraz spacer ulicami Pruszkowa jest bardziej klimatyczny. Możemy podziwiać najróżniejsze iluminacje, od świecących reniferów po udekorowane choinki czy miejskie fontanny. Jak widać o tym, że święta są za pasem przypomina nam nie tylko czerwona ciężarówka z telewizyjnej reklamy popularnego słodkiego napoju gazowanego.

„Świetlne” ozdoby umieszczono w Parku Kościuszki koło Pałacyku Sokoła, na pl. Jana Pawła II obok Pałacu Ślubów, wzdłuż ulicy Kraszewskiego, w okolicy ronda Solidarności oraz na wielu miejskich latarniach. Przed urzędem miasta ustawiono dość sporych rozmiarów choinkę, podobnie jak w rejonie al. Wojska Polskiego i ul. Niecałej.

A jakie jeszcze ozdoby Wy zauważyliście? Co szczególnie przykuło Waszą uwagę? Wysyłajcie do nas zdjęcia na adres kontakt@wpr24.pl. Te najciekawsze opublikujemy w galerii pod tym tekstem. Zachęcamy do zabawy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.