Huczne świętowanie w Parku Sokoła [FOTO, VIDEO]

Pruszków

Dobiega końca pierwszy dzień święta miasta w Pruszkowie. W Parku Sokoła rozbrzmiewają jeszcze dźwięki gwiazdy wieczoru, czyli Michała Wiśniewskiego i Ich Troje.

Tegoroczne Dni Pruszkowa tradycyjnie już porwały publiczność do wspólnej zabawy. Największym zainteresowaniem cieszyły się (i nadal cieszą, bo koncert Ich Troje jeszcze trwa) występy Michała Szpaka i Michała Wiśniewskiego. Wcześniej sceną zawładnęły grupy disco polo, które tanecznymi rytmami rozruszały mieszkańców Pruszkowa.

Ale sobotni program imprezy to nie tylko muzyczne doznania. Przez cały dzień w Parku Sokoła nie brakowało atrakcji i ciekawych propozycji na spędzenie czasu pod chmurką. Wystawcy prezentowali rękodzieło i wyroby regionalne, na stoiskach Budżetu Obywatelskiego, Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta i straży miejskiej można było porozmawiać o sprawach miasta.

Dni Pruszkowa nie kończą się w sobotę. Jutro czeka nas dalszy ciąg wspólnej zabawy, tym razem na sportowo. O godz. 10.00 ulicami miasta ruszy IV Pruszkowski Bieg Wolności. Do pokonania jest standardowo 10 km. Popołudniu, o godz 15.45 na basenie Kapry ruszy Pruszkowska Liga Pływacka.

A tak bawiliśmy się dziś:  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.