Hello Warsaw! Wielkie otwarcie sklepu TK MAXX w podwarszawskich Jankach

Art. Sponsorowany

Już 1 września 2016 r. o godz. 9.00 zostanie otwarty 5 w Warszawie sklep TK Maxx. Na nową lokalizację wybrano Centrum Handlowe Janki, będące popularnym ośrodkiem zakupów wnętrzarskich. Wraz z nową lokalizacją mieszkańcy Warszawy i okolic zyskają wyjątkowe miejsce pełne designerskich produktów do domu, a także stylowych ubrań, obuwia oraz dodatków.

TK Maxx po raz kolejny mówi HELLO Warsaw. Na 33 lokalizację w Polsce brytyjska marka ponownie wybrała właśnie stolicę. Tym razem postawiono na centrum kojarzące się przede wszystkim z doskonałym miejscem na zakupy dla domu i ogrodu. Sklep w Jankach stanowi również uzupełnienie oferty sklepów TK Maxx o południowo-zachodnią część Warszawy. Zgodnie z oczekiwaniami, asortyment sklepu w znacznej mierze zajmować będą designerskie wazony, poduszki, świece, naczynia, meble i setki innych produktów, dzięki którym każde wnętrze zyska wyjątkowy charakter. Nie zabraknie również klasyków TK Maxx: stylowej odzieży, obuwia i akcesoriów – wszystko od znanych marek i projektantów w cenach do 60% taniej*.

Jak mówi Karol Matusiewicz, kierownik sklepu TK Maxx w Jankach: – Sklep TK Maxx to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Do 4 istniejących sklepów na terenie Warszawy dochodzi kolejny, zlokalizowany w podwarszawskim Centrum Handlowym Janki. Stworzyliśmy tu miejsce z bogatą ofertą designerskich produktów dla domu, stylowej odzieży, obuwia oraz dodatków. TK Maxx w Jankach stanowić będzie doskonałą alternatywę dla popularnych sieci odzieżowych i tych oferujących wyposażenie mieszkań i domów, które znaleźć można na terenie centrum.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zabawne zdjęcia, które wezmą udział w konkursie na profilu Facebook marki. 

TK Maxx w Centrum Handlowym Janki mieści się tuż przy sklepie Saturn, a wejście do sklepu usytuowane jest bezpośrednio przy parkingu. TK Maxx zaprasza do wspólnego świętowania z okazji otwarcia nowego sklepu już 1 września, w czwartek, o godz. 9.00 przy ul. Mszczonowskiej 3!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.