Groźny przestępca zatrzymany podczas kontroli

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. 30-latek wpadł podczas rutynowej kontroli pojazdu.

Mężczyzna miał na sumieniu kilka „wybryków”. Przede wszystkim były to kradzieże, za które był poszukiwany listami gończymi. Mężczyzna postanowił opuścić miejsce zamieszkania i ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości.

Nic nie dała mu zmiana lokalizacji. 30-latek został ujawniony podczas policyjnej kontroli pojazdu. Zapewne nie spodziewał się, że funkcjonariusze będą chcieli sprawdzić jego dokumenty. Mężczyzna nie był kierowcą, lecz pasażerem samochodu. – Funkcjonariusze mają prawo wylegitymować każdego, kto znajduje się w pojeździe. W tym przypadku tak właśnie uczyniono. Po chwili mieliśmy potwierdzenie, że mężczyzna jest poszukiwany i został zatrzymany na miejscu –  mówi asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kamil D. został zatrzymany przez policjantów z Pruszkowa w czwartek, 17 marca. Teraz przebywa w areszcie śledczym. – 30-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kutnie, który wydał za nim trzy listy gończe. Po ujęciu przez policję trafił do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych w Piastowie. Następnie 30-latka przetransportowano do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za popełnione przestępstwa –  wyjaśnia rzecznik pruszkowskiej policji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.