Groźby, pobicie, znieważenie policjanta

Grodzisk Maz.

Na jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim doszło do awantury. Policjanci zatrzymali trzy kobiety i jednego mężczyznę. – Zatrzymane osoby są podejrzane o udział w pobiciu, naruszenie narządów ciała i kierowanie gróźb karalnych wobec innych osób – informują funkcjonariusze.

W minioną sobotę około godz. 19.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu. Gdy dotarli pod wskazany adres zastali cztery osoby z obrażeniami ciała. Poszkodowani dokładnie opisali cały przebieg zdarzenia i wygląd napastników. W tym czasie jeden z pobitych mężczyzn został przetransportowany do szpitala.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Udali się w teren aby zlokalizować grupę osób podejrzaną o pobicie. – Po wykonaniu czynności procesowych trzem kobietom i mężczyźnie, podejrzanym o udział w pobiciu zostały przedstawione zarzuty karne. Natalia K. (19 lat), Katarzyna B.(37 lat) i Paweł M. (29 lat) odpowiedzą za udział w pobiciu i groźby karalne wobec innych uczestników zdarzenia, Elżbieta Ś.(20 lat) również usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych – informuje asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jakby tego było mało 37-letnia Katarzyna B. zostanie ukarana za znieważenie policjanta, który wykonywał swoje obowiązki. Funkcjonariusze złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie policyjnego dozoru wobec zatrzymanych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.