Grodziski urząd chce wybudować dwie siłownie zewnętrzne

Grodzisk Maz.

Urządzenia do ćwiczeń mają pojawić się w dwóch miejscowościach, w Chrzanowie Dużym oraz w Janinowie.

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim zadanie podzielił na dwie części, z uwagi na to, że urządzenia pojawią się w dwóch miejscowościach.

Część pierwsza dotyczy budowy montażu siłowni zewnętrznej w Chrzanowie Dużym (miejscowość zlokalizowana na drodze dojazdowej do autostrady A2). Zadanie to nie będzie skomplikowane. Zostanie wykonana nawierzchnia piaszczysta, wykonawca zamontuje krawężniki gumowe oraz elementy siłowni plenerowej – motyl, wyciskanie siedząc, drabinka, wioślarz.

To wszystko pojawi się na terenie świetlicy miejskiej przy ul. Chrzanowskiej 5.

Natomiast część druga to siłownia w Janinowie (miejscowość położona przy trasie DW579, w kierunku trasy S8 w Radziejowicach). Zakres prac będzie tutaj bardzo podobny jak wyżej. Projekt przewiduje, usunięcie darni w wyznaczonym w projekcie miejscu, wykonanie bezpiecznej nawierzchni piaszczystej, montaż bezpiecznych obrzeży gumowych, montaż urządzeń siłowni plenerowej. Pojawią się urządzenia: do wyciskania siedząc i siedząc, biegacz, do brzuszków, drabinka oraz rurki „fitness”.

Siłownia powstanie na terenie świetlicy miejskiej przy ul. Radziejowickiej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.