Grodziski Eko Piknik

Grodzisk Maz.

11 czerwca w grodziskim Parku Skarbków odbędzie się ekologiczna impreza. Będzie można spróbować swoich sił w różnych formach aktywności fizycznej, kupić zdrową żywność czy naturalne kosmetyki.

Chodzi o Eko Piknik, czyli imprezę plenerową, której hasłem przewodnim będą słowa: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Pogoda ostatnio rozpieszcza więc warto zebrać się całą rodziną i wspólnie spędzić czas „pod chmurką”. Organizatorzy przygotowali naprawdę wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nikt nie będzie narzekał na nudę!

Czego można się spodziewać? Najmłodsi z pewnością ucieszą się na wieść o warsztatach kulinarnych dla dzieci. Ci nieco starsi będą mogli skorzystać z porad i konsultacji zdrowotnych, które poprowadzą dietetyk (również dziecięcy), kardiolog, specjalista ds. alergii czy internista.

Lato i okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. To dla niektórych motywacja, aby zrzucić zbędne kilogramy. Podczas Eko Pikniku będzie można spróbować różnych form aktywności fizycznej i wybrać najlepszą dla siebie. Udział w treningach przeprowadzony zostanie pod bacznym okiem ekspertów w tej dziedzinie.

Ponadto przygotowano wiele zabaw dla dzieci i dorosłych, pokazy mody z tkanin naturalnych, stoiska ze zdrową żywnością lub naturalnymi kosmetykami i wiele więcej.

Miły, muzyczny klimat zapewni zespół Bogdana Wiśniewskiego.

Start: 11 czerwca, godz. 11.00.
Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Mazowiecki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.