Grodzisk Maz: Pytania do burmistrza nieaktywne

Region

Mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego od października nie mogą korzystać z internetowej formy pytań do burmistrza. Gmina ma ją reaktywować w ciągu tygodnia.

Pytanie do do burmistrza, wójta, prezydenta czy starosty jest jedną z bardziej popularnych form kontaktowania się mieszkańców z
urzędnikami. Praktycznie w każdej gminie funkcjonuje internetowa formuła pytań do włodarzy. Zdarza się, że na odpowiedź trzeba czekać długie tygodnie, ale zawsze to lepsze niż nic.

W ostatnim czasie jeden z mieszkańców Grodziska poinformował nas, że na stronie grodziskiego urzędu formuła pytań została zawieszona do odwołania. Ostatnie odpowiedzi, jakie zostały opublikowane obejmują okres 21-31 października.

Aneta Caban, naczelnik biura promocji poinformowała nas, że możliwość zadawania pytań burmistrzowi będzie wznowiona w najbliższym czasie. – Formuła pytań została zawieszona z powodu wyborów samorządowych. Ze wznowieniem czekaliśmy do zaprzysiężenia burmistrza – podkreśla Caban. – Kolejną przyczyną był okres świąteczny, który w naszym urzędzie był jednocześnie okresem urlopowym. Większość naczelników wykorzystała w tym czasie swoje urlopy wypoczynkowe. Nie chcieliśmy zatem, aby mieszkańcy jeszcze dłużej czekali na zadane pytania. Normalnie na odpowiedź czeka się od około dwóch tygodni do miesiąca – dodaje naczelnik biura promocji.

Jak zapewniła nas pani naczelnik formuła pytań do burmistrza powinna zostać ponownie aktywowana w ciągu najbliższego tygodnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.