Grodzisk: Pielgrzymka do Katynia i Smoleńska

Region

W związku ze zbliżająca się 71 rocznicą zbrodni katyńskiej i pierwszą rocznicą katastrofy smoleńskiej Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim wspólnie z grodziskim duchowieństwem organizuje w dniach 2-4 kwietnia 2011 pielgrzymkę do Katynia i Smoleńska.

Przygotowaniem technicznej strony wyjazdu zajmuje się Agencja Turystyczna Wilejka z siedziba w Łodzi. Agencja ta specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów turystycznych i pielgrzymek za wschodnia granicę Polski.

Poniżej przedstawiamy plan wyjazdu:
Dzień I – 2 kwietnia
Zbiórka na Dworcu w Grodzisku Mazowieckim w godzinach okołopołudniowych. Wyjazd z Polski przez Terespol-Brześć pociągiem sypialnym (3 miejsca sypialne w przedziale + mała umywalka, 2 toalety w wagonie).
Dzień II – 3 kwietnia
Przyjazd do Smoleńska o godzinie 7,00. Śniadanie, przejazd autokarem do Katynia – pobyt i Msza Święta na Polskim Cmentarzu Wojennym. Zwiedzanie Gniezdowa (stacja kolejowa, z której polscy oficerowie przewożeni byli do Katynia). Powrót do Smoleńska. Wizyta w miejscu katastrofy z 10 kwietnia w pobliżu lotniska Sewiernyj. Spotkanie z miejscowymi Polakami. Obiadokolacja. Przejazd do Katynia i wieczorny pobyt na Cmentarzu. Wyjazd pociągiem do Polski.
Dzień III – 4 kwietnia
Przyjazd do Grodziska w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA;
Transport; przejazd pociągiem na trasie Grodzisk Maz. – Smoleńsk – Grodzisk Maz., tranfsery w Rosji autobusem
Wyżywienie; wg. Programu
Wizy; rosyjska i białoruska tranzytowa,
Inne; ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota

CENA;
1235 PLN (przejazd + pobyt – 975 PLN, wiza rosyjska – 180 PLN, wiza białoruska tranzytowa – 80 PLN)

Więcej szczegółów na stronie www.grodzisk.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.