Grodzisk szykuje lodowisko

Grodzisk Maz.

Mapę zimowych atrakcji w Grodzisku Mazowieckim trudno wyobrazić sobie bez lodowiska, które od kilku sezonów cieszy się dużą popularnością. Ślizgawka pojawi się też w tym roku, ale w nowej lokalizacji.

Po raz pierwszy lodowisko stanie przy ul. Sportowej. Oprócz samej tafli (o wymiarach 20×40 metrów) pojawi się też niezbędna infrastruktura, czyli szatnia, wypożyczalnia łyżew z pełną rozmiarówką i serwis sprzętu. Początkujący łyżwiarze będą mogli skorzystać ze wsparcia instruktorów. Co jeszcze? W ogłoszonym właśnie przetargu na dostawę lodowiska grodziski magistrat wymaga także organizacji sześciu imprez z udziałem animatora. W czasie ich trwania wypożyczenie łyżew ma być darmowe.

Nieodpłatnie na lodowisko wejdą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy mieszkają na terenie gminy lub uczęszczają do grodziskich placówek. Ślizgawka darmowa będzie także dla dzieci na zimowych półkoloniach. W godz. 16.00-22.00 w soboty, niedziele i święta wstęp będzie biletowany.

Kiedy lodowisko pojawi się przy Sportowej? Najpóźniej 15 grudnia, choć możliwe, że pogoda pozwoli na wcześniejsze uruchomienie tafli. Sezon łyżwiarski potrwa do połowy marca przyszłego roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.