Grodzisk pyta o bezpłatną komunikację

Grodzisk Maz.

Jeszcze tylko podróżni będą mogli wyrazić opinię na temat pomysłu uruchomienia bezpłatnej komunikacji w Grodzisku Mazowieckim. Ankieterów będzie można spotkać na stacjach PKP i WKD Radońska.

O pomyśle uruchomienia bezpłatnej komunikacji pisaliśmy tutaj. Zgodnie z zapowiedziami Grzegorza Bendykcińskiego, burmistrza Grodziska Mazowieckiego mieszkańcy i podróżni mogą wyrazić swoją opinię na temat bezpłatnej komunikacji autobusowej. Od 12 grudnia w okolicach stacji PKP i WKD Radońska można spotkać ankieterów. W czwartek 14 grudnia pojawią się we wspomnianych miejscach po raz ostatni. 

Jakie pytana znalazły się na ankiecie? Grodziscy urzędnicy pytają w niej czy podróżni byliby zainteresowani dojazdem do wskazanych stacji wahadłowym autobusem, który kursowałby z parkingu oraz proszą o wskazanie lokalizacji. W kolejnym punkcie należy wskazać godziny wyjazdu i powrotu do Grodziska. Należy również wskazać w jakiej miejscowości się mieszka oraz w jaki sposób dotarło się na stacje PKP i WKD. Tu do wyboru są trzy opcje: autobusem, samochodem jako kierowca lub samochodem jako pasażer.

Na podstawie wyników ankiet grodziscy urzędnicy mają ustalić czy podróżni są zainteresowani bezpłatnymi autobusami. Jeśli zainteresowanie będzie duże, to grodziski magistrat ogłosi przetarg na wynajem busów do obsługi linii.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.