Grodzisk otwiera pumptrack

Grodzisk Maz.

W sobotę szykuje się wielkie otwarcie toru rowerowego w Grodzisku Mazowieckim. Oprócz oddania nowej inwestycji do użytku przewidziano wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek.

Grodziski pumptrack jest jednym z elementów nowego terenu rekreacyjno-sportowego, który powstał na terenie przy ul. Sportowej na tyłach Szkoły Podstawowej nr 6. Czym jest pumprtack? To tor z różnymi stopniami pochyłości, na których będą mogli jeździć użytkownicy rowerów, hulajnóg, deskorolek i rolek. Warto zaznaczyć, że konstrukcja, która powstała w Grodzisku Mazowieckim to najdłuższy modułowy pumptrack w Polsce.

To jednak nie wszystko. Obok toru rowerowego mieszańcy znajdą boiska sportowe do siatkówki i badminitona oraz plac zabaw, a wszystko otoczone nową zielenią. 

Otwarcie pumptracka oraz parku zaplanowano na sobotę 13 października na godz. 11.00. Na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji m.in. pokaz rowerowy w wykonaniu TrialTeam Grodzisk, spotkanie z gwiazdami sportu: Luizą Złotkowską oraz Sławomirem Chmurą. To nie wszystko. Na dzieci będą czekać ciekawe animacje i malowanie buziek, a miłośnicy sportowej rywalizacji będą mogli kibicować zawodnikom grającym w turnieju minisiatkówki o puchar  burmistrza Grodziska Mazowieckiego. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.