Gmina Brwinów wyremontuje szkolne sale

Brwinów

Brwinowscy włodarze ogłosili przetargi na remonty w placówkach oświatowych znajdujących się na terenie gminy. Zmiany zajdą w czterech szkołach.

Wakacyjna przerwa to idealny moment, który można wykorzystać do przeprowadzenia prac remontowych w budynkach oświatowych. Robotnicy mogą pracować przez całymi dniami nie przeszkadzając przy tym uczniom. Wielu włodarzy wykorzystuje taką okazje, nie inaczej będzie w gminie Brwinów.

Pierwsze przetargi zostały już rozstrzygnięte. – Gmina Brwinów rozstrzygnęła już przetargi dotyczące modernizacji jednej z sal na potrzeby pracowni chemiczno-fizycznej, remontu dwóch sal oraz części korytarza w Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie, a także modernizacji biblioteki, czytelni oraz wymiany osłon grzejnikowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących – napisano na stronie internetowej gminy Brwinów.

Wciąż poszukiwany jest wykonawca, który zajmie się wymianą stolarki okiennej w sali gimnastycznej, remontem instalacji elektrycznej, trybun i schodów zewnętrznych w Zespole Szkół w Otrębusach.

Właśnie ogłoszono kolejne postępowanie przetargowe. Tym razem remont czeka Zespół Szkół w Żółwinie. Co się zmieni? Wykonany zostanie remont sali gimnastycznej, korytarzy na parterze i pochylni tylnej oraz frontowej. – W sali gimnastycznej zostaną odnowione ściany, podłoga, stolarka okienna, rury, drabinki gimnastyczne,  osłony grzejnikowe, ponownie namalowane linie boisk, a także wymienione gniazda. W korytarzach na parterze zostaną pomalowane ściany, stolarka drzwiowa, szafki, drzwiczki wentylacyjne i grzejniki, zamontowane ochronne listwy winylowe, położona wykładzina rulonowa z cokolikami, wykonana wycieraczka systemowa czyszcząco-osuszająca, wymienione gniazda wtyczkowe, włączniki, gniazda podtynkowe, oprawy nasufitowe – czytamy na stronie Brwinowa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.