Głównym supermarketem w Nowej Stacji będzie Carrefour

Pruszków

Będzie to drugi po H&M najsilniejszy i kluczowy najemca Nowej Stacji w Pruszkowie. Francuski lider sieci handlowych – Carrefour, otworzy w pruszkowskiej galerii supermarket o powierzchni 1,3 tys. mkw.

Carrefour ma znajdować się na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego i dostępu do parkingu podziemnego. W sklepie znajdzie się szeroka gama produktów spożywczych i przemysłowych. Decyzja o wynajęciu lokalu właśnie tej marce nie została podjęta bezpodstawnie. W badaniach przeprowadzonych przez Millward Brown (zlecone przez inwestora), ośmiu na dziesięciu badanych mieszkańców Pruszkowa odpowiedziało, że w Nowej Stacji oczekiwałoby właśnie tego sklepu.

Przedstawiciele sieci Carrefour nie kryją zadowolenia z podpisanej umowy. – Otwarcie nowego supermarketu Carrefour w Nowej Stacji nie jest przypadkowe. Jest to pierwsza i zarazem bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców duża galeria handlowa w Pruszkowie. Jestem przekonany, że nowy sklep nie tylko znakomicie uzupełnieni ofertę naszej sieci w mieście, ale będzie również silnym magnesem przyciągającym klientów do nowego centrum handlowego – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

W Polsce działa ponad 800 sklepów marki Carrefour, w różnych formatach m.in.: hipermarketów, supermarketów, sklepików osiedlowych czy sklepów internetowych. – Sfinalizowanie umowy z tak dużą siecią handlową jak Carrefour jest potwierdzeniem potencjału inwestycyjnego Nowej Stacji i spełnieniem oczekiwań mieszkańców Pruszkowa. Obecność w centrum tak silnego i rozpoznawalnego najemcy, w połączeniu z szeroką ofertą rozrywkową i handlową galerii sprawi, że po otwarciu w IV kwartale 2017 roku Nowa Stacja stanie się najchętniej odwiedzanym miejscem na mapie Pruszkowa – mówi Maciej Krzewiński z zarządu ECC Real Estate.

Mieszkańcy czekają na jeszcze jedną ważną informacje. A mianowicie, która z firm będzie zarządzała siedmiosalowym kompleksem kinowym? Jak zapowiada inwestor, informacje na ten temat niebawem zostaną ujawnione. Również wkrótce zdradzi nazwy pozostałych kilku najemców, liderów branż: turystycznej, zdrowia i urody oraz multimediów.

ECC Real Estate koncentruje się na jak najszybszym rozpoczęciu prac budowlanych. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, ze głównym wykonawcą budowlanym Nowej Stacji została firma Karmar S.A., która zrealizowała takie centra handlowe jak Wola Park czy Arkadia. Jak informuje inwestor, budowa pruszkowskiej galerii wystartuje jeszcze w I kwartale tego roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.