Głosowanie ruszyło

Region

Nivea po raz kolejny będzie budować place zabaw. Lokalizacje już zostały zgłoszone, teraz pora na głosowanie. O tym, która z lokalizacji wygra zadecydują głosy internautów.

Przypomnijmy akcja „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” została zorganizowana w 2012 r. Zasady były bardzo proste. Wystarczyło zgłosić lokalizację, w której miałby powstać plac zabaw i… zachęcić mieszkańców do głosowania w internecie. Konkurs był podzielony na cztery etapy, gdzie wybieranych było po 25 lokalizacji z największą ilością głosów. Wtedy o budowę placów zabaw „walczyły” również lokalizacje z naszego regionu. Brwinów, Jaktorów, Pruszków i Podkowa Leśna to tylko niektóre miejscowości ubiegające się o tego typu miejsce do rekreacji. Najskuteczniejsi okazali się mieszkańcy Jaktorowa i Brwinowa – to właśnie w tych miejscowościach Nivea wybudowała place zabaw. Nivea prowadziła również akcję, dzięki której wyposażenie zdobyło 100 szkółek piłkarskich.

Teraz firma Nivea postanowiła zorganizować kolejną akcję, tym razem pod szyldem: „Podwórko Nivea”. Tym razem wybudowanych zostanie 40 miejsc do rodzinnych zabaw. Co się na nich znajdzie? Kolorowe ławeczki „leniwce”, huśtawki, karuzela dla dzieci i rodziców, latające kule uczące trafiać do celu, tor przeszkód, grupowa huśtawka, bujaki, labirynt, skakanki, piaskownica i gra w klasy.

Głosowanie ruszyło 5 maja i potrwa do 30 czerwca. O podwórka walczy kilka miast z naszego regionu. Jak prezentuje się klasyfikacja po tym czasie? Sprawdźcie niżej:
miejsce 39 – Piastów, Dworcowa  – 875 głosów,
miejsce 93 – Otrębusy, Krótka 10 – 311 głosów,
miejsce 234 – Jaktorów, Chełmońskiego 4 – 110 głosów,
miejsce 326 – Szczęsne, Orla 51 – 69 głosów,
miejsce 437 – Wolica – 38 głosów,
miejsce 468 – Pruszków, Spacerowa – 33 głosy,
miejsce 498 – Cegłów – 27 głosów.

Jak głosować? Wystarczy zarejestrować się tutaj. Znaleźć lokalizację i raz dziennie oddawać głos.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.