Głosowanie na projekt graficzny karty mieszkańca

Brwinów

Jakiś czas temu gmina Brwinów ogłosiła konkurs na projekt graficzny karty mieszkańca. Teraz spośród nadesłanych prac zostanie wybrana jedna z nich. Udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy mieszkańcy.

Projekty można było zgłaszać do 21 października. Do konkursu wpłynęły dwie prace, które komisja zakwalifikowała do kolejnego etapu. Mieszkańcy gminy mogą zagłosować na najciekawszy projekt. Jak to zrobić? – Użytkownicy Internetu mogą zrobić to przez serwis społecznościowy Facebook (fb.com/Brwinow), zaznaczając odpowiedni emotikon przypisany do danej pracy. Osoby, które wolą zagłosować przez wypełnienie ankiety, mogą skorzystać z formularzy dostępnych w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Grodziskiej 12. Wystarczy tylko postawić krzyżyk w polu przy wybranym projekcie, a wypełniony formularz złożyć w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Grodziskiej 12 – napisano na stronie brwinow.pl.

Brwinowska Karta Mieszkańca ma za zadanie zachęcić do rozliczania podatku w miejscu zamieszkania. Dzięki temu do gminnej kasy trafi więcej funduszy, dzięki którym będzie można zrealizować więcej inwestycji. Karta pozwoli mieszkańcom na zniżki w komunikacji miejskiej, a jak już informowaliśmy wcześniej od 1 stycznia uruchomionych zostanie 10 linii autobusowych. Dzieci i młodzież ucząca się oraz studzienci studiów dziennych do 26 roku życia pojadą za darmo.

Na projekt graficzny Brwinowskiej Karty Mieszkańca można głosować do piątku, 28 października.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.