Gdzie spędzić Dzień Dziecka w regionie

Region

Już wkrótce Dzień Dziecka. Z tej okazji w naszym regionie organizowane są specjalne imprezy dla najmłodszych. Sprawdź, gdzie zabrać swoje dziecko i zafundować mu ciekawe atrakcje.

Prawie w każdym mieście w naszym regionie najbliższy weekend będzie należał do naszych milusińskich. Zabawy, konkursy, pikniki to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowano dla maluchów.

W Pruszkowie, 30 maja (niedziela) na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Gomulińskiego 2 odbędzie się Powiatowy Dzień Dziecka. W programie przewidziano zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży, dmuchaną zjeżdżalnię, małpi gaj z piłeczkami, pokaz baniek mydlanych i wiele innych atrakcji. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 16:00.

Brwinowski Ośrodek Kultury z siedzibą przy ul. Wilsona 2 zaprasza najmłodszych 31 maja (poniedziałek) o godz. 16:00 na zjeżdżalnię, ściankę do wspinaczki oraz liczne konkursy z nagrodami.

W Nadarzynie obchody Dnia Dziecka połączone będą z II Piknikiem Rodzinnym. W programie dla najmłodszych zaplanowano m.in. „Myszkę Pipi i Kota Rudi w programach cyrkowych”. Impreza odbędzie się 30 maja (niedziela) na terenie przy kościele św. Klemensa o godzinie 12:00.

Gmina Michałowice zorganizowała 29 maja (sobota) dwa przedstawienia dla najmłodszych w kilku miejscowościach. Poniżej harmonogram:
„Kożucha kłamczucha”
– 10:00 – świetlica w Opaczy Kolonii, ul. Ryżowa 90
– 11:30 – Gminne przedszkole w Michałowicach, ul. Szkolna 13
– 13:00 – świetlica w Regułach, ul. Wiejska
– 14:30 – świetlica w Pęcicach, ul. Parkowa
„Bocian i Żabka”
– 10:00 – świetlica w Sokołowie, ul. Rodzinna
– 11:30 – ZSO w Komorowie, ul. Dąbrowskiej 12/20
– 13:00 – świetlica w Nowej Wsi, ul. Główna

Dwudniowa impreza z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w Milanówku. 29 maja (sobota) w ogródku przy kawiarence „u Artystek”, ul. Warszawska 36 przewidziano kiermasz „Wymień zabawkę”, warsztaty robienia biżuterii oraz zabawy ruchowe i sportowe.  Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00. Dzień później w Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 o godz. 16:00 odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka

Maluchy z powiatu grodziskiego mogą wybrać się z rodzicami 30 maja (niedziela) o godz. 19:00 do Centrum Kultury. Tam zaplanowano specjalnie dla nich zabawy animacyjne, tańce ludowe, pokazy straży pożarnej, koncert Jaszko Brody i wiele innych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.