Gdzie zjeść w regionie?

Dodatek

W naszym regionie powstaje coraz więcej lokali gastronomicznych serwujących szeroką paletę smaków. Coś dla siebie znajdą nie tylko miłośnicy polskiego schabowego czy włoskiej pizzy.

Funkcjonujemy w biegu i coraz częściej zdarza nam się jeść „na mieście”. I choć prym w ofercie gastronomicznej wiedzie Warszawa, to prawda jest taka, że w przerwie na lunch szukamy restauracji najbliżej pracy. A ile razy można jeść to samo? Tu z pomocą przychodzą lokale, które mamy blisko domu. Bo może do pracy lepiej zabrać jogurt i owoc, a do restauracji wybrać się na kolację? 

W naszym regionie oferta gastronomiczna z roku na rok jest coraz bogatsza. Obok włoskich restauracji serwujących chrupiące pizze i pyszne makarony, pojawiają się punkty z kuchnią japońską, turecką czy indyjską. Miłośnicy polskiej kuchni też nie będą zawiedzeni. W Pruszkowie, Grodzisku i okolicach działa wiele restauracji serwujących tradycyjne polskie dania. 

W okolicach nie brakuje lokali wykwintnych i eleganckich, gdzie można zaprosić rodzinę na uroczysty obiad, jak i tych „luźniejszych” idealnie nadających się na wypad ze znajomymi. 

Jednak nie samymi restauracjami człowiek żyje! Kiedy musimy wrzucić coś na ząb na szybko warto zajrzeć do punktów serwujących zapiekanki i burgery. Pruszkowskie i grodziskie punkty serwują tak pyszne i duże porcje, że spokojnie zapiekanka może nam zastąpić obiad, a nie będziemy musieli na nią długo czekać. 

Coraz szersza staje się lista kawiarni i cukierni, gdzie oprócz pysznej aromatycznej kawy i ciast, dostaniemy również ciekawą ofertę śniadaniową. A przecież nie ma ważniejszego posiłku w ciągu dnia od śniadania. Kubek „małej czarnej” dla wielu również jest typowym „must have” o poranku. 

W naszych okolicach dostępna jest również bogata oferta serwowana przez firmy cateringowe. Możemy u nich zamówić jedzenie na cały miesiąc i to w zestawieniu po pięć posiłków dziennie. Wiele firm specjalizuje się w ofercie fit, gdzie otrzymujemy dzienną dawkę kalorii i wartości odżywczych zgodnych z zapotrzebowaniem naszego organizmu. 

Poniżej serwujemy listę punktów gastronomicznych, z których oferty warto skorzystać!

Karczma na Piwnej (Baccara)

Lodziarnia a’Morello

Restauracja Winogrono

Pizzeria Mewa

Manufaktura Lodów Naturalnych

Zapieksy

Alkomania Drink Bar

Eskaem Cafe

Restauracja OISHII Sushi     

Restauracja ELITA 

Catering Healthy Food

Pizzeria Biesiadowo

Dodatek do pobrania znajduje się tutaj.


 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.