Galeria Podkowa zostanie rozbudowana

Podkowa Leśna

Szykują się zmiany w Galerii Podkowa. Obiekt zostanie rozbudowany, klienci mogą spodziewać się nowych sklepów. Kiedy? Administracja galerii nie podaje konkretnej daty.

Drzwi Galerii Podkowa, która mieści się przy ul. Gołębiej zostały otwarte dla klientów w 2013 roku. Każdy mógł skorzystać z bogatej oferty sklepów m.in. butiki, gastronomia, punkty usługowe. Rok temu informowaliśmy o problemach, które dotknęły Galerię Podkowa. Chodziło o zamknięcie operatora spożywczego, czyli sklepu MarcPol. O sprawie pisaliśmy tu. Niektórzy wieścili zakończenie działalności podkowiańskiej galerii, jednak tak się nie stało. Klienci nadal mogą robić w niej zakupy.

Jak udało nam się ustalić, Galeria Podkowa zostanie rozbudowana. Klienci już mogą zacierać ręce. – Plany rozbudowy galerii obejmują powierzchnię porównywalną z obecną na dwóch poziomach z podziemnym parkingiem. Obiekt będzie dwa razy większy. Dodatkowo obok głównego budynku będzie stacja benzynowa oraz wolnostojąca restauracja jednej z wiodących międzynarodowych sieci – przekazał nam Leszek Zalita z administracji Galerii Podkowa.

Termin rozpoczęcia prac nie jest znany. – Obecnie są kończone prace związane z ostatecznym kształtem galerii oraz dopinane wszystkie tematy związane z budową, dlatego trudno już dziś mówić o konkretnych datach – tłumaczy Zalita.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.