Galeria Grodova już otwarta! [AKTUALIZACJA]

Grodzisk Maz.

Długo wyczekiwane centrum handlowe w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza zostało właśnie otwarte. Galeria Grodova przywitała dzisiaj pierwszych klientów. – Galeria Grodova to nie tylko miejsce na zakupy – powiedział nam Sławomir Zawadzki prezes Grupy Napollo, inwestora galerii.

Punktualnie o godz. 10.00 otwarto Galerię Grodovą. Na to wydarzenie czekało wielu mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Otwarcie rozpoczęło się od części oficjalnej. W jej trakcie przedstawiciele inwestora, wykonawcy oraz lokalni włodarze podkreślali dobrą współpracę i zachwalali zalety galerii. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, który obecnie przebywa na urlopie w Stanach Zjednoczonych przysłał nawet specjalne nagranie.

Rozmawialiśmy również z prezesem zarządu firmy Napollo Sławomirem Zawadzkim. Zapytaliśmy dlaczego zdecydowali się inwestować właśnie w Grodzisku Mazowieckim. –  Specjalizujemy się w obiektach convinience, które są zlokalizowane blisko mieszkańców. To pozwala by nasi klienci mogli wygodnie i szybko wybrać się na zakupy oraz zaoszczędzić czas – powiedział nam Zawadzki. – Takie miasteczka jak Grodzisk są jak najbardziej w kręgu zainteresowań naszej spółki. Grodzisk nie miał takiej galerii. Galeria Grodova to nie tylko miejsce na zakupy, znajdziemy tu punkty w których można spotkać się i porozmawiać, jest coś do zjedzenia, można napić się kawy czy herbaty, zjeść lody – dodaje.

Okazuje się, że grupa Napollo planuje realizację podobnej inwestycji w okolicach Warszawy. –
Mamy podpisaną umowę i zaczynamy prace zmierzające do tego, żeby taki obiekt powstał w okolicach Warszawy. Nie mogę jeszcze niestety powiedzieć gdzie ma on powstać. To jeszcze tajemnica – zaznacza Zawadzki.

W Galerii Grodovej na dwóch kondygnacjach znajdziemy 20 sklepów i punktów usługowych. Jakie marki? To m.in. Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, EMPIK, RTV EURO AGD, SMYK, Martes Sport, 50 Style, TXM, Diverse, Medicine Everyday Therapy, Quiosque, Ziaja dla Ciebie. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, biuro podróży Itaka, Teletorium, salonik Kolportera i salon Play. W Galerii Grodova dostępna jest również oferta gastronomiczna.

Na klientów do końca dnia będzie czekać szereg atrakcji i konkursów. Większość sklepów w galerii z okazji otwarcia przygotowała specjalną ofertę dla klientów, gry i konkursy. W niektórych promocje potrwają nawet do połowy grudnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.