Galeria Fitness wznawia działalność

Pruszków

Już 10 sierpnia nastąpi otwarcie Galerii Fitness w nowej lokalizacji. Od teraz klub będzie mieścił się w lokalu przy ul. Chopina 2/4 vis a vis Pałacyku Sokoła. Jesteście gotowi na mocny wycisk?

Powodem zmiany dotychczasowego miejsca była czerwcowa nawałnica jaka przeszła nad Pruszkowem, ale to nie pierwszy raz gdy zalewało siedzibę Galerii Fitness przy ul. Prusa. Lokal umieszczony jest poniżej poziomu ulicy i każda większa ulewa powodowała podtopienia. Aby historia więcej się nie powtórzyła, rozpoczęto poszukiwania nowego miejsca. Jak informowaliśmy już 21 lipca Galeria Fitness będzie funkcjonować w budynku przy ul. Chopina 2/4 w Pruszkowie.

Jedyną niewiadomą była data wznowienia działalności klubu. – Otwieramy w środę, czyli już jutro. Zapraszamy wszystkich chętnych od godz. 7.00 – mówi nam Magdalena Gołębiowska z Galerii Fitness.

Na jakie zmiany będą musieli przygotować się stali klienci? – Póki co nie będzie zajęć fitnessu, ponieważ nie udało się nam wygospodarować odpowiedniego miejsca. Rozważamy możliwość wynajęcia dodatkowej sali, jednak są to plany na przyszły rok. Obecnie do dyspozycji mamy siłownię, strefę cardio i treningi personalne. Ponadto bliskość Parku Kościuszki stwarza możliwość prowadzenia zajęć outdoorowych – wyjaśnia Gołębiowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.