Dziś gala disco-polo

Region

W dniu dzisiejszym odbędzie się kolejna edycja imprezy miejskiej Pruszkowskie Wianki. Do Pruszkowa przyjadą zespoły disco-polo: Nexx Dance, Red Star i Awans Dance. Jako gwiazdę wieczoru zobaczymy znany zespół Boys.

W niedzielę, 20 czerwca odbędą się kolejne „Wianki” organizowane przez władze Pruszkowa. Impreza przypada na dzień wyborów prezydenckich, jednak organizatorzy nie przewidują zmian w programie. – Czas wyborów to czas świętowania i dobrej zabawy. Wianki odbędą się zgodnie z planem – uspokaja Witold Konieczny z biura promocji Urzędu Miasta Pruszkowa.

Impreza podzielona jest na dwie części. Część edukacyjna rozpocznie się o godzinie 12.00 przy stawach w Parku Potulickich. Goście mogą liczyć na różnego rodzaju gry, zabawy i pokazy. W programie przewidziano m.in. pokazy ratownictwa wodnego, modeli pływających, akrobacji rowerowych, sportów obronnych i zabytkowych rowerów. Goście będą mogli się zmierzyć z ratownikami w zawodach przeciągania liny, sprawdzić swoje umiejętności na symulatorach samochodowych i wziąć udział w konkursie na najładniejszy wianek. Organizatorzy zaplanowali także prezentację gimnastyki artystycznej oraz pokaz mistrza Polski w wyciskaniu sztangi.

O godzinie 16.30 impreza przeniesie się na stadion Znicza, na którym firma zewnętrzna Moment Media przygotowała część koncertową w klimacie muzyki disco-polo. Na scenie zobaczymy zespoły Nexx Dance, Red Star, Awans Dance oraz gwiazdę wieczoru – grupę Boys z jej liderem, Marcinem Millerem. Ich występ przewidziany jest na godzinę 21.00.

W ramach Pruszkowskich Wianków pojawi się dodatkowa atrakcja, przygotowana przy współudziale Stowarzyszenia Forum Pruszków. W sobotę, 19 czerwca, obędzie się rajd pieszy i rowerowy, w którym uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić miasto Pruszków. Rajd startuje o godzinie 15.00 sprzed Urzędu Stanu Cywilnego w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.