Festiwal Kobiet w Milanówku

Region

Tańce, śpiewy, wróżby, gry na bębnach i robienie wszystkiego, na co w życiu codziennym brakuje czasu - tak ma wyglądać pierwszy Festiwal Kobiet w Milanówku. Impreza odbędzie się 12 i 13 marca.

Będzie to okazja, aby skorzystać z możliwości uczestnictwa w warsztatach artystycznych, skorzystać z porady stylistki czy wizażystki, psychologa, prawnika, doradcy zawodowego. Jak założyć własną firmę? Jak rozmawiać z nastolatkiem? Jaki makijaż jest dla mnie najkorzystniejszy? Co założyć na jaką okazję? Jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak radzić sobie ze stresem? Co robią z podobnym problemem inne kobiety? To tylko niektóre pytania, na które będzie można znaleźć odpowiedź podczas imprezy.

Lista atrakcji jest długa: warsztaty robienia biżuterii, arteterapia, decoupage, malowanie na jedwabiu, nauka tańca, joga, Vedic Art, komunikacja interpersonalna, samoobrona dla pań, kurs gotowania, spotkanie z literaturoznawcą, kobieca wystawa gobelinów, autorski wieczór milanowskiej poezji kobiecej, „babskie kino”, otwarte pracownie milanowskich artystek, spotkanie z Anną Maruszeczko, spektakl w wykonaniu Magdaleny Zawadzkiej – to tylko niektóre z nich.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania swoich własnych pomysłów. Propozycje można zgłaszać do sekretariatu Milanowskiego Centrum Kultury, ul. Kościelna 3, Milanówek. tel. 22 758 32 34 bądź drogą mailową – sekretariat@ckipmilanowek.pl

Szczegółowy program już wkrótce na stronie internetowej Centrum Kultury.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.