Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Po udanej edycji w Pruszkowie, Festiwal Smaków Food Trucków zawita do Grodziska Mazowieckiego. W weekend 18 i 19 maja furgonetki ze smakołykami zaparkują przy ul. Bartniaka.

Dawniej przyczepki z jedzeniem kojarzyły się przede wszystkim z zapiekankami. Dla wielu to jeden z najchętniej wspominanych smaków dzieciństwa. Dziś food trucki oferują większą paletę pyszności, można w nich zjeść dania niemal z całego świata, wyjątkowe desery i lody, napić się rzemieślniczego piwa czy domowej lemoniady. Tak w kwietniu było w Pruszkowie podczas pierwszego w mieście Festiwalu Smaków Food Trucków. Teraz bliźniacza impreza szykuje się w Grodzisku Mazowieckim.

– Szykujemy wiele pysznych niespodzianek. Zabierzemy Was w wielką kulinarną podróż dookoła świata z food truckami z całej Polski! Za chwilę zdradzimy więcej szczegółów. Mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać tak jak my! – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Szczegóły imprezy dostępne są tu.

Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku odbędzie się w 18 i 19 maja na parkingu przy ul. Bartniaka. Początek o godz. 12 w sobotę (do godz. 21.00) i w niedzielę o godz. 12.00 (do godz. 20.00)

 

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku”

 1. Głos pisze:

  DROŻYZNA, kiepskie porcje… Dziękuję ale są lepsze miejsca i pomysły na spędzenie ciekawego weekendu niż żarcie dla Januszy z budy na kółkach… Ponoć ma się tam pojawić też Myszka Agresorka ze swoją kampanią (kawa+ulotki) F E S T I W A L Ż E N A D Y

  • Grabarz pisze:

   Wszystko kosztuje tyle, ile ktoś jest skłonny za to zapłacić. Sporządź może całą listę festiwali w kraju i za granicą, których nie zamierzasz zaszczycić swoją obecnością. Twoja nieobecność bez wątpienia bardzo obejdzie uczestników z burmistrzem i rzeczoną Myszką Agresorką na czele. Co oni nieszczęśni teraz poczną?

  • mdhydnhyd pisze:

   nie stac go i biadoli xdd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły