Festiwal food trucków w Pruszkowie!

Pruszków

Już w najbliższy weekend w Pruszkowie odbędzie się I Festiwal Smaków Food Trucków. Przyczepki ze smakołykami staną na parkingu przy CKiS.

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę (13,14 kwietnia) Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybrany zostanie najsmaczniejszy food truck.

Festiwal potrwa od soboty (w godz. 12.00-21.00) do niedzieli (w godz. 12.00-20.00). Wstęp wolny.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Festiwal food trucków w Pruszkowie!”

 1. Piotr pisze:

  Nie polecam hiszpańskich paluchów bez smaku na dodatek porcje bardzo małe

 2. Jogibabu pisze:

  Danie europejskie – parówki po Smoleńsku!

 3. Janosik pisze:

  100 razy lepsza kuchnia Zakopiańska !

 4. Jano pisze:

  Powiem starej żeby obiadu nie robiła

 5. Mirosław katolik pisze:

  Fajnie mam chęć na gorące parówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły