Ferie z IKEA

Janki

Jeszcze do końca tego tygodnia w sklepie IKEA w Jankach będą trwać bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was codziennie od 13.00 do 17.00.

IKEA zaprasza na Ferie w Czarodziejskim Lesie Smaland! Wtorki kolorowe jak potworki, środowe starcia umysłowe, czwartkowe zawody sportowe oraz piątek – naukowy zakątek to dni niesamowitej zabawy. Zaproszone są wszystkie dzieci, w każdym wieku. Również i dorośli mogą towarzyszyć swoim pociechom. 

– Rysujemy, wycinamy, malujemy i składamy. Będziemy niesamowici, avosmici. Bardzo lubimy krzyżówki, rebusy, zagadki i łamigłówki. Zapraszamy na wspólną zabawę, bo Eko – quiz startuje niebawem. Skoki, tańce, rzut do celu, sportowców u nas znajdziecie wielu. Gramy w klasy i w chowanego, zajrzyj do nas, koleżanko i kolego. Dowiesz się w piątek czy zamarznąć może wrzątek. Jaki ptak, czy wiewiórka – nosi futro, a kto piórka – tym oto wierszykiem organizatorzy zachęcają do udziału w zabawie. 

W każdy dzień tygodnia odbędą się również warsztaty. Jutro, czyli wtorek (21 lutego) IKEA zaprasza na „Bałwany na patyku i bociany z ciepłych krajów”. W środę dowiemy się czym jest „Drugie życie rolki”, czyli kolorowe motylki i wesołe renifery. W czwartek królować będą „Zwierzaki cudaki z plastikowych butelek, zaś w piątek „Wyjątkowe drobiazgi dla najbliższych”. Wszystko to w okolicy restauracji w godzinach 13-17.

Natomiast w nadchodzący weekend, 25 i 26 lutego IKEA organizuje „Karnawałowy weekend w Czarodziejskim Lesie Smaland”. – Głośna muzyka i wesołe tańce, urządzamy karnawałowe przebierańce! Nie masz maski? Zapraszamy! Biżuterię i korony również wykonamy. Nigdzie na całym świecie tak dobrej zabawy nie znajdziecie – informuje sieć sklepów. 

Ponadto 23 lutego w godzinach 11-15 organizowana jest zbiórka krwi przed wejściem głównym do marketu. Dla osób, które oddadzą krew będzie czekała słodka niespodzianka od IKEA Janki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.