Fair Play Taxi – nowa korporacja taksówkarska, która ułatwi Ci życie w Pruszkowie.

Art. Sponsorowany

Trzy tygodnie temu na ulicach Pruszkowa pojawiły się niebieskie taksówki z logiem Fair Play Taxi. Postanowiliśmy sprawdzić czy nowa usługa zasługuje na uwagę.

Na pierwszy kurs wybraliśmy odcinek od ulicy Działkowej na wysokości TelePizzy do Szpitala na Wrzesińku. Taksówkę zamawiamy telefonicznie. Telefon odbiera mężczyzna. Po złożeniu zamówienia na naszą komórkę przychodzi SMS o treści: Niebieska Skoda Fabia o numerach WZ119Z właśnie została do Państwa wysłana. Za chwilę przychodzi do nas link z geolokalizacją, na którym możemy śledzić, gdzie aktualnie znajduje się samochód. Po 9 minutach wsiadamy do niebieskiej nowiutkiej Skody Fabii Kombi. Kierowca uruchamia taksometr. Po 6 minutach kończymy kurs na Armii Krajowej 44. Cena jest mocnym zaskoczeniem: 11,75 PLN, za przejazd o długości 3,5 km. Nie mamy gotówki. Okazuje się, że to nie problem. Płacimy kartą za pomocą terminala. Zapytaliśmy założyciela Spółki o powód powstania Fair Play Taxi.

Dlaczego powstało Fair Play Taxi?
Kuba Ojrzyński: Mieszkam w Pruszkowie od lat i często nie mogłem wrócić do domu po 22-ej inaczej jak na własnych nogach. Pomysł wydawał się więc dobry, a każdy mieszkaniec miasta powinien skorzystać na naszym pomyśle.

Czemu Pruszkowianie mieliby wybrać Fair Play Taxi?
KO: Przede wszystkim jeździmy całą dobę i przez cały tydzień. Ceny kursów są atrakcyjne i pod tym względem możemy konkurować nawet z Uberem. Cena startowa (tak zwane trzaśnięcie drzwiami,w tym dojazd do klienta) to jedynie 7 złotych. Każdy następny kilometr to 1,9 złotych.

A za ile pojedziemy do Warszawy?
KO: Kursy na stałych trasach mają specjalne ceny. Kurs w dzień na lotnisko kosztuje 45 złotych. Do centrum Warszawy to już cena 49 złotych. Jeżeli podzielimy to na kilka osób to wyjazd do Stolicy będzie nas kosztował mniej niż 13 złotych.

Jak zamawiamy taksówkę?
KO: Są trzy możliwości. Przez telefon, aplikacja którą można ściągnąć w Google Store  oraz przez formularz zamówienia na naszej stronie internetowej. Można również się z nami kontaktować na FB.

Czym wyróżnia się Fair Play Taxi Pruszków:
– Taniej niż UBER i to nie jest chwyt marketingowy. Sprawdzamy w aplikacji UBER (które ma zmienne ceny) ile będzie nas kosztował kurs na Lotnisko Chopina. Wychodzi prawie 50 zł. W Fair Play Taxi ten sam kurs pomiędzy poniedziałkiem a sobotą w godzinach 6-22 kosztuje 45 złotych i cena za kurs na tej trasie z Pruszkowa jest stała.
– 24 h/ 7 dni w tygodniu – żadna lokalna taksówka w Pruszkowie nie oferuje swoich usług non-stop.
– Licencja taksówkarska i nowe Skody Fabia Kombi
– Taxi zamawiamy telefonicznie lub przez automatyczny system zamówień przez Internet

Cennik (cena za przejazd w dzień/cena za przejazd w nocy)
Pruszków – Lotnisko Chopina (15 km) – 45 zł/55 zł
Pruszków dworzec WKD – Pruszków dworzec PKP/Galeria (3km) – 9zł/13 zł
Pruszków – Warszawa Centrum/Śródmieście (18 km) – 49zł/59zł
Pruszków – Grodzisk Mazowiecki (13km) – 39zł/49zł
Pruszków – Lotnisko Modlin (56 km) –  125 zł/135zł
Pruszków Kościół na Żbikowie – Pruszków Basen Kapry (4,5km) – 12 zł/15zł

Jednym Słowem Polecamy!

Zamów online: www.fairplaytaxi.pl

Aplikacja: „Fair Play Taxi Pruszków” w Google Store

Zamów telefonicznie: 728-555-504

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.