Empik i Świat Książki w Nowej Stacji

Pruszków

Świetna informacja dla miłośników książek. W centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie będą działać dwie wielkie księgarnie – Empik i Świat Książki.

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja zapełnia listę najemców. Do grona marek jakie znajdziemy w galerii handlowej właśnie dołączyły sieci Empik i Świat Książki. – Asortyment w tych dwóch uznanych sieciach uzupełnia się wzajemnie, dzięki czemu nasi klienci będą korzystać z szerokiej oferty wydawniczo-kulturalnej. Oba salony zostaną tak zaprojektowane, aby zachęcać do miłego spędzania czasu na czytaniu książek, przeglądaniu czasopism, słuchaniu muzyki czy wybieraniu produktów plastycznych. Będą to miejsca atrakcyjne dla każdego, niezależnie od wieku. – cieszy się Maciej Krzewiński, COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – Naszą ambicją jest zapewnienie klientom Nowej Stacji dostępu do sklepów znanych i lubianych marek, których dotychczas brakowało w Pruszkowie i w całym południowo-zachodnim regionie Warszawy. Salony Świat Książki i Empik, które otworzą się w naszym centrum, sprawią, że mieszkańcy Pruszkowa i okolic nie będą już musieli jeździć aż do Warszawy by odwiedzić którąś z tych renomowanych księgarni – dodaje.

Księgarnie Świat Książki są założone przez wydawnictwo o tej samej nazwie. Księgarnie oferują bogaty zestaw beletrystyki, książek dla dzieci i młodzieży, reportaży, poradników i książek edukacyjnych. Asortyment uzupełniają podręczniki, muzyka, filmy, artykuły papiernicze, zabawki, gry oraz różnego rodzaju multimedia. Natomiast Empik  to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek i największa sieć dystrybuująca dobra kultury, wiedzy i rozrywki. W salonach Empik można znaleźć produkty takie jak książki, płyty muzyczne, filmy, gry multimedialne, czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki edukacyjne, gry planszowe, a także bilety na wydarzenia muzyczne i artystyczne.

Otwrie centrum jest planowane w drugiej połowie 2018 r.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.