Elegancka jesień zagościła w Wola Parku

Uncategorized

Głęboki granat i szeroka gama szarości to kolory, które królowały ostatnio na wybiegach największych domów mody. W Wola Parku, gdzie na dobre rozgościła się już kolekcja jesienna, można znaleźć najmodniejsze trendy tego sezonu oraz mnóstwo atrakcji, będących alternatywą na chłodniejsze wieczory.

Jesień to dobry moment na przegląd i odświeżenie swojej garderoby. Najmodniejszymi barwami tego sezonu okrzyknięto granat i eleganckie, zimne odcienie szarości. Według projektantów bestsellerem będą także metaliczne dodatki i oryginalne buty w odważnych kolorach.

Mohito, Reserved, Goldi, Top Secret, Orsay, Simple i Quiosque, to tylko niektóre marki znajdujące się w Wola Parku. W sumie klienci mogą zrobić zakupy w ponad 200 sklepach i punktach usługowych. Wśród najemców znajdują się zarówno popularne sieciowe sklepy odzieżowe, jak i unikatowe butiki, takie jak Bubba Gamp, oferujące niepowtarzalne wzory i kroje.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także niedawno odnowiony i powiększony salon CCC. Klienci, którzy poszukują najmodniejszego jesiennego obuwia mogą też zajrzeć m.in. do sklepów Deichmann, Ecco, Ryłko, Venezia i Wojas.

W październiku warto ze szczególną dbałością zatroszczyć się o kondycję skóry i włosów, które potrzebują nawilżenia po upalnym lecie i przygotowania na zimowe mrozy. Na terenie Wola Parku znajduje się duży wybór znanych i lubianych drogerii, takich jak Douglas, Hebe, Rossman, Sephora, Kontigo i Ziaja.

– Szeroka oferta najemców odpowiada na różnorodne potrzeby naszych gości. Dokładamy starań, aby Wola Park był przyjaznym miejscem nie tylko do zakupów, ale też spotkań dla całej rodziny. Na jesień przygotowaliśmy nowe atrakcje dla najmłodszych klientów i ich opiekunów. Chcemy zapewnić im interesującą rozrywkę, rozwijającą ich pasje i ciekawość świata – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

W październiku odbędą się kolejne w cyklu warsztaty teatralne dla dzieci, prowadzone we współpracy z Wolskim Centrum Kultury oraz kreatywne zajęcia kulinarne i plastyczne inspirowane Halloween. Udział w spotkaniach dla dzieci jest bezpłatny. Niezależnie od pogody najmłodsi mogą również spędzić czas w Sali Zabaw Labibu, w której przeniosą się do bajkowego świata beztroskiej zabawy. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą zdobyć nowe umiejętności taneczne w Akademii Tańca Ireneusza Suwalskiego. Z kolei osoby zainteresowane ofertą kulturalną, Wola Park zaprasza na seanse do Multikina.

Więcej informacji:
Dominika Nosal: e-mail: dominika.nosal@havas.com tel.: 502 552 334
Izabela Śnitko: e-mail: izabela.snitko@havas.com tel.: 508 012 198

O Centrum Handlowym Wola Park:
Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Kazar, Pandora, TOUS. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy, a także sala zabaw dla dzieci Labibu. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 000 miejsc, stacja benzynowa, stacja rowerowa Veturilo, punkt ładowania samochodów GreenWay oraz stacja wypożyczeń aut Traficar. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Wola Park jest też jedynym centrum handlowym w Warszawie, przy którym zlokalizowany jest park – Park Ulricha, czyli dawny ogród pokazowy rodziny Ulrichów. Największą atrakcją tego miejsca są rzadkie gatunki drzew, z których część sadzona była przez Ulrichów jeszcze w XIX w. Ogród jest miejscem odpoczynku i spacerów mieszkańców dzielnicy.
 
Wola Park jest otwarty na dzielnicę i potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy oraz lokalnymi instytucjami kulturalnymi i aktywnie włącza się w życie Woli i Bemowa.
 
O Ingka Centres Polska:

Ingka Centres Polska, spółka należąca do Grupy INGKA, od 40 lat buduje i zarządza rentownymi centrami handlowymi. Obecnie posiada 44 obiekty zlokalizowane w 15 krajach, które rocznie odwiedza 460 milionów osób. Do 2025 roku w planach spółki jest w sumie 70 lokalizacji. Ingka Centres Polska stawia na stały wzrost i podnoszenie jakości usług. Wraz z firmą rozwijają się także jej najemcy i partnerzy biznesowi, a wśród nich 1600 marek prowadzących ponad 7000 sklepów.

W Polsce Ingka Centres Polska zarządza pięcioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Lublinie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.