Ekshibicjonista w Michałowicach?

Michałowice

Na facebookowym forum mieszkańców Michałowic pojawił się apel o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z pojawieniem się ekshibicjonisty w okolicach Michałowic i Opaczy. Sprawą zajęła się już policja.

Informację zamieściła w internecie jedna z mieszkanek. – Uwaga! Alarm sąsiedzki! Bądźcie czujni i uważajcie na dzieci, pojawił się ekshibicjonista widziany w Opaczy i Michałowicach. Znajoma miała niewątpliwą nieprzyjemność kontaktu. Charakterystyczny młody facet z tatuażami na twarzy, ogolona głowa z kucykiem ciemny blond, oferuje się do prac ogrodowych, prosi o pieniądze, a potem się obnaża – czytamy w poście.

O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy policję. – Telefonicznie otrzymaliśmy zgłoszenie o wytatuowanym mężczyźnie, który miał się obnażyć przed mieszkanką. Na miejsce został skierowany patrol. Po cechach charakterystycznych policjanci rozpoznali mężczyznę. Był ubrany i twierdził, że nie obnażał się, lecz załatwiał potrzebę fizjologiczną – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna został wylegitymowany. – Znamy jego tożsamość. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nowe sygnały w tej sprawie, będzie pierwszą osobą, do której zapukają policjanci – dodaje podkom. Kańka.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Ekshibicjonista w Michałowicach?”

 1. Gość pisze:

  Wczoraj był w Regułach 🙁Ale pytał tylko mnie i sąsiadkę o pracę w ogrodzie

 2. Piast pisze:

  Latarnik LGTB znaczy 🙂

 3. Pruszkowianin pisze:

  Odnalazlby sie na Zbikowie – tam pelno jest dziwakow 😉

 4. Gosc pisze:

  Kiedyś po lesie Tworkowskim biegał taki golasek.

 5. La pisze:

  Ja swojego czasu spotkalam ekshibicjoniste lesie Mlochowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły