Dzień sportu w Milanówku

Milanówek

Dobra zabawa, adrenalina i wiele atrakcji – tak przedstawia się program imprezy Dzień sportu w Milanówku, która odbędzie się 20 maja na terenie kąpieliska miejskiego.

Mówi się, że sport to zdrowie, ale też wysiłek i ogromne poświęcenie. Podziwiamy tych, którzy pokonują kolejne bariery i zmierzają na szczyt. Stają się idolami milionów, symbolem zwycięstwa i ciężkiej pracy. Jednak często sukces rodzi się w bólach, ale jest pięknym zwieńczeniem ogromnego wysiłku. Dlatego też tak bardzo przeżywamy sportowe emocje. Pamiętajmy jednak, że frajdę może sprawiać również sport na poziomie amatorskim.

Już 20 maja każdy będzie mógł poczuć smak sportu w Milanówku. Miłośnicy aktywności powinni być w pełni usatysfakcjonowani. O 10.00 rozpocznie się rajd rowerowy ulicami Milanówka, każdy uczestnik może liczyć na odblaskową koszulkę. Start głównej imprezy przewidziano w samo południe na terenie kąpieliska miejskiego. Podczas dnia sportu w Milanówku nie zabraknie adrenaliny i efektownych ewolucji. Zaplanowano pokazy ekstremalnych skoków rowerowych i motocrossowych. O podwyższone ciśnienie u obserwatorów zadba utytułowany mieszkaniec Milanówka Rafał Biały wraz z teamem Freestyle Family.

Podczas imprezy nie zabraknie elementu muzycznego. O 17.30 odbędzie się koncert zespołu Red Room. Ponadto w programie imprezy można znaleźć: miasteczko dyscyplin sportowych, strefę zdrowego jedzenia, turniej piłki nożnej, zabawy dla dzieci czy też kręgielnię plenerową.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.