Dzień Sportu i Rekreacji w Nowej Stacji

Pruszków

W najbliższą sobotę pruszkowska galeria handlowa Nowa Stacja organizuje Dzień Sportu i Rekreacji. Jakich atrakcji będzie można się spodziewać?

17 listopada będzie dniem iście sportowym dla pruszkowian, którzy wybiorą się do Nowej Stacji. Tego dnia galerię odwiedzi wiele sportowców, m.in. Agnieszka i Agata, mistrzynie świata w futbolu stołowym, czyli popularnych piłkarzykach. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności, każdy kto kocha piłkarzyki z pewnością nie będzie mógł oprzeć się takiej rozgrywce!

Nie obejdzie się też bez pokazu akrobacji futbolowych w wykonaniu mistrza Europy i mistrza Polski w football freestyle. To nowa dyscyplina sportu, polegająca na wykonywaniu ewolucji żonglersko-cyrkowych piłką. Wywodzi się z piłki nożnej i powstała w efekcie udoskonalania i wymyślania nowych sztuczek piłkarskich. Warto podkreślić, że pokazy football freestyle są bardzo efektowne.

Dostępni będą także trenerzy personalni z klubu Zdrofit, którzy doradzą w jaki sposób przygotować swój plan treningowy, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. A po udanych zakupach, będzie można wsiąść na rower Blender Bike i przygotować samodzielnie owocowe smoothie.

Start dnia sportu o godz. 11.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.