Dzień Dziecka z Atomówkami w Centrum Janki

Janki

W dniach 2-3 czerwca w godzinach 12-20 Centrum Janki zaprasza całe rodziny na dwudniowe świętowanie Dnia Dziecka z Atomówkami w roli głównej! Bajka, Bójka i Brawurka będą czekać na najmłodszych klientów Centrum Janki m.in. z fabryką koszulek, mini kinem oraz grami multimedialnymi.

Początek czerwca w Centrum Janki to okazja do spotkania z bohaterkami jednej z najpopularniejszych amerykańskich bajek – Atomówkami. Trzy dziewczynki obdarzone supermocą – Bajka, Bójka i Brawurka – zafundują najmłodszym klientom Centrum Janki liczne atrakcje. Uczestnicy wydarzenia będą mogli:

Stworzyć w specjalnej aplikacji własną Atomówkę, a następnie wydrukować ją na pamiątkowej koszulce

Obejrzeć najciekawsze odcinki Atomówek w mini kinie.

Pokonać zdalnie sterowanymi samochodzikami tor wyścigowy Townsville.

Sprawdzić swoją celność na rzutni MOJO-MOJO.

Zagrać w gry multimedialne.

Odwiedzić studio tatuażu i malowania buziek, a także kącik plastyczny z kolorowankami XXL.

Zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Atomówkami w bajkowym atelier fotograficznym.

– Zapraszamy całe rodziny do Centrum Janki na Dzień Dziecka z superbohaterkami! Już w dniach 2-3 czerwca zawitają do nas Atomówki, które umilą najmłodszym czas spędzony na zakupach w naszym centrum. Fabryka koszulek, mini kino czy zadania sprawnościowe to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych klientów w pierwszy weekend czerwca – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Udział w wydarzeniu „Dzień Dziecka z Atomówkami” jest bezpłatny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.