Dzieci czekają na zabawki

Brwinów

W Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie trwa zbiórka zabawek dla dzieci. Każdy może sprawić radość najmłodszym.

Okres przedświąteczny jest niezwykle gorący. Już myślami jesteśmy przy świątecznym stole, ale najpierw trzeba zrobić zakupy i załatwić wiele spraw. Przy okazji warto pamiętać o tych, którzy potrzebują pomocy.

W Brwinowie prowadzona jest akcja, której celem jest zbiórka zabawek dla dzieci. Organizatorzy podali listę najpotrzebniejszych rzeczy. Dzieciaki czekają na klocki, gry edukacyjne, planszówki, zabawki kreatywne i materiały plastyczne. – Zbieramy zabawki dla naszych podopiecznych ze świetlic socjoterapeutycznych na terenie gminy. Nie będzie żadnego wielkiego finału akcji. Chcemy po prostu pomóc dzieciakom i sprawić im radość. Zabawki można dostarczać do naszej świetlicy do świąt – mówi Magda Lipińska ze Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie.

Akcja spotkała się z zainteresowaniem mieszkańców gminy Brwinów. – Otrzymujemy kolejne paczki. Ludzie przychodzą do nas i zostawiają zabawki. Na pewno dzieci będą miały wiele powodów do radości – wyjaśnia Lipińska.

Zbiórka zabawek prowadzona jest w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.