Dzieci będą tworzyć maskotki

Janki

Nasze pociechy to mali odkrywcy, którzy ciągle szukają wrażeń. Nadarza się wyjątkowa okazja, aby dzieci spróbowały swoich sił w tworzeniu maskotek. W dniach 2-4 września Centrum Janki zamieni się w fabrykę pluszaków!

Czas wakacji dobiegł końca i większość dzieci ruszyła do szkolnych ławek. Czeka ich ciężka praca. Nie można też zapominać, że dzieci mają prawo do przyjemności. Połączenie nauki z zabawą? To wygląda niezwykle interesująco, zwłaszcza w tym przypadku. Dzieci uwielbiają maskotki i w Centrum Janki będą mogły poznać proces ich tworzenia.

To nie lada wyzwanie dla naszych pociech, ale także wielka frajda. W dniach 2-4 września w Jankach przy pomocy animatora każde dziecko będzie miało szansę stworzyć misia. Najpierw maluch otrzyma wykrój pluszaka, z którym uda się do niezwykłej maszyny, gdzie maskotka otrzyma „nowe życie”. Następnie w strefie krawcowej odbędzie się zszywanie. Na zakończenie dzieci wrócą do strefy animacji. Tam będą mogły dokleić swoim misiom oczy i zawiązać im kokardkę. 

Na tym nie koniec atrakcji! Dzieci będą mogły spędzić czas na placu zabaw. Nie zabraknie tam słodkich pluszowych misiów, zjeżdżalni oraz miękkich poduszek. – Aby umilić najmłodszym powrót do szkolnej rzeczywistości, zapraszamy całe rodziny do „Fabryki pluszaków”, która pojawi się w Centrum Janki w najbliższy weekend. Zachęcamy rodziców i dzieci do wspólnego tworzenia maskotek, które następnie będą towarzyszyć Waszym maluchom podczas szkolnych przygód – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Zabawa w fabryce pluszaków wystartuje w piątek, 2 września, o godz. 11.00 i potrwa do 18.00. W kolejnych dniach początek misiowej przygody o 12.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.