„Dwójka” walczy o podwórko talentów

Pruszków

Szkoła Podstawowa nr 2 z Pruszkowa bierze udział w konkursie „Podwórko Talentów”. Pomóc może im każdy. Wystarczy oddać swój głos w internetowym głosowaniu.

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs, w którym do wygrania jest plac zabawy. W tegorocznej edycji szkoły i gminy walczą o podwórka talentów. Jak będzie ono wyglądać? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podwórko będzie podzielone na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy.

W akcji udział bierze tylko jedna szkoła z naszego regionu. Dlatego warto połączyć siły i pomóc uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie w walce o nagrody! Co trzeba zrobić? Należy zarejestrować się tutaj.

Następnie należy oddać głos na szkołę z Pruszkowa. Można wybrać lokalizację szkoły z wyszukiwarki lub kliknąć tutaj.

Głosowanie trwa do końca lipca!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.