Dużo atrakcji podczas Targów Kobiece Inspiracje

Milanówek

Jedna z ciekawszych imprez w naszym regionie związana z nadchodzącym Dniem Kobiet odbędzie się w Milanówku. Na panie podczas Targów Kobiece Inspiracje czeka wiele atrakcji.

„Być kobietą, być kobietą – oszukiwać, dręczyć, zdradzać, nawet gdyby komuś miało to przeszkadzać” – te słowa piosenki Alicji Majewskiej zna prawie każdy. Panie niebawem będą miały swoje święto. Z tej okazji w Milanówku odbędzie się impreza im dedykowana, ale i płeć brzydsza nie powinna się nudzić. Chodzi o Targi Kobiece Inspiracje, które odbędą się 12 marca.

Na jeden dzień Przedszkole nr 1 przy ul. Fiderkiewicza 43 zmieni się w halę targową. Panie znajdą tu stoiska wystawiennicze i będą mogły wziąć udział w interesujących wykładach oraz pokazach kulinarnych. Impreza wystartuje o godz. 10, a wraz z organizatorami otworzy ją Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka. Chwilę potem rozpocznie się śniadanie – „nakarm duszę i ciało”.

Program Kobiecych Inspiracji jest bogaty. O godz. 11 Angela Madejska powie „Jak żyć odważnie i pozostać kobietą”. Godzinę później rozpoczną się pokazy przyrządzania vege past w wykonaniu Krzysztofa Rytki oraz mody przygotowany przez Roksanę Szlaską. Kolejną prelekcję, „Piękno poza rozmiarem”, zaplanowano na godz. 13. Milka Giemza udowodni, że piękno to nie kształt ciała i rozmiar wpisany na metce ubrania. O godz. 14 rozpoczną się pokazy sushi w wykonaniu Magdy Jaskulskiej oraz mody Roksany Szlaskiej.
O godz. 15 Joanna Tadeusiak wygłosi prelekcję „Moja energia, dbam o nią”. Natomiast od godz. 16 można będzie podziwiać pokazy sztuki barmańskiej oraz tańca gejszy. „Opowieści kobiet z różnych stron świata (Mądre z Milanówka)” to blok zaplanowany na godz. 17. Imprezę przy Fiderkiewicza zakończy Modowe Show Roksana Styl.

Nie zabraknie gościa specjalnego. Targi Kobiece Inspiracje odwiedzi bowiem Magdalena Zawadzka. Podczas imprezy panie wezmą też udział w warsztatach tańca (godz. 11-17), porozmawiają z wróżką, spróbują szczęścia w loteriach i konkursach. Mamy mogą zabrać ze sobą dzieci – zajmie się nimi animator. W trakcie targów będzie można również spokojnie usiąść i porozmawiać przy kawie i ciastku, sushi.

Po targowym szaleństwie przyjdzie czas na odpoczynek przy muzyce. W Zespole Szkół Gminnych (ul. Żabie Oczko 1) wystąpi laureat II edycji show „Mam Talent” Marcin Wyrostek wraz z zespołem. Panie na koncert wejdą za darmo, panowie muszą kupić bilet w cenie 20 zł. Rezerwacja wejściówek i biletów: MCK, ul. Kościelna 3, Milanówek (pon.-pt. godz. 8-16) tel. (22) 758 32 34.

Patronat medialny nad Targami Kobiece Inspiracje objęły Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.