Duże zainteresowanie ankietami o komunikacji

Grodzisk Maz.

Pod koniec października grodziski urząd miasta przeprowadził ankietę na temat zmian w komunikacji autobusowej. Jakie są jej wyniki? - Dostaliśmy bardzo dużo odpowiedzi, potrzebujemy jeszcze dwóch tygodni na ich opracowanie - mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Komunikacja autobusowa w Grodzisku nie spełnia wszystkich oczekiwań mieszkańców, z czego doskonale zdają sobie sprawę władze miasta. I właśnie dlatego zdecydowano się mieszkańców o opinię spytać wprost. Pod koniec października na stronie internetowej magistratu zamieszczono specjalną ankietę na ten temat. – Przystępujemy do bardzo dużych i szybkich zmian w grodziskiej autobusowej komunikacji publicznej. W trakcie spotkań z mieszkańcami słyszałem wiele uwag na temat godzin i częstotliwości kursowania oraz lokalizacji przystanków. Chcemy więc, by wprowadzane zmiany były zgodne z Państwa oczekiwaniami i dały, jak najwięcej satysfakcji mieszkańcom. Zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa potrzeby i dostosować kursowanie komunikacji do preferencji mieszkańców – mówił wówczas burmistrz Benedykciński.

Czas na udział w tych konsultacjach minął, teraz urząd zabiera się za analizę ankiet. Kiedy poznamy wyniki? – Otrzymaliśmy bardzo dużo odpowiedzi, ponad tysiąc, co nas bardzo ucieszyło. Na podsumowanie uwag mieszkańców potrzebujemy jeszcze trochę czasu, za około dwa tygodnie powinniśmy być gotowi, żeby przedstawić wyniki – zaznacza włodarz Grodziska.

Po ich ogłoszeniu w grodziskim magistracie ma zostać powołany specjalny zespół odpowiedzialny za wprowadzenie zmian.

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.