Duka z salonem w Nowej Stacji

Pruszków

Znamy kolejnego najemcę w Nowej Stacji. Tym razem coś dla miłośników wystroju wnętrz i kuchni. Swój salon w pruszkowskiej galerii handlowej otworzy Duka.

Kuchnia jest uważana za serce domu. To nie tylko miejsce, gdzie jemy i przygotowujemy posiłki. To również przestrzeń, w której pracujemy, odpoczywamy, bawimy się, spotykamy z rodziną i przyjaciółmi. W sklepach DUKA można znaleźć wysokiej jakości produkty, które inspirują do eksperymentowania w kuchni i pozwalają czerpać radość z przyrządzania posiłków. Wizytówką i jednocześnie zobowiązaniem tej marki jest hasło Kitchen Life, symbolizujące rolę jaką kuchnia pełni w życiu rodzinnym. Słuchając uważnie ludzi, DUKA wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom w zakresie bezpieczeństwa, jakości i wyjątkowego wzornictwa.

– Dobierając najemców braliśmy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania przyszłych klientów. W okolicy naszego centrum dynamicznie rozwija się budownictwo mieszkaniowe i wiele osób poszukuje artykułów wyposażenia wnętrz. Dlatego zadbaliśmy, aby wszystko czego mogą potrzebować do domu było w zasięgu ręki, w Nowej Stacji – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – W Nowej Stacji swoje salony otworzą m.in. Jysk, RTV Euro AGD, Rebel Electro i home&you. Cieszymy się, że dołączyła do nas także znana i ceniona marka DUKA ze swoją ofertą pięknych wzorniczo i doskonałych jakościowo produktów – dodaje.

Korzenie firmy DUKA sięgają 1920 roku, gdy Hjalmar Blomkvist otworzył swój pierwszy sklep ze szkłem, porcelaną i naczyniami kuchennymi w szwedzkim mieście Linköping. W 1962 roku firma, którą zapoczątkował, połączyła się z 16 innymi sklepami sprzedającymi szkło oraz porcelanę i razem stworzyli sieć DUKA. Nowa firma inwestowała i rozwijała własne wzornictwo DUKA – niektóre z zaprojektowanych wówczas, klasycznych produktów są sprzedawane do dziś. DUKA stała się siecią kojarzoną w całej Szwecji z dobrą obsługą oraz jakością – silna skandynawska marka zaczęła nabierać wyraźnych kształtów.

Salon DUKA, o powierzchni 140 m. kw. będzie zlokalizowany na parterze.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.