Drugie podejście do Żwirki i Wigury

Grodzisk Maz.

Przypomnijmy. Pod koniec stycznia urząd w Grodzisku ogłosił przetarg na przebudowę kilku dróg na terenie gminy. Na liście znalazły się ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Bojanka w Grodzisku Mazowieckim, a także ul. Kasieńki, Kornelii, Hanny w Natolinie. Postępowanie zostało jednak unieważnione. Powód? Nie było chętnych na realizację tego zadania.  Grodziski magistrat nie chce jednak […]

Przypomnijmy. Pod koniec stycznia urząd w Grodzisku ogłosił przetarg na przebudowę kilku dróg na terenie gminy. Na liście znalazły się ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Bojanka w Grodzisku Mazowieckim, a także ul. Kasieńki, Kornelii, Hanny w Natolinie. Postępowanie zostało jednak unieważnione. Powód? Nie było chętnych na realizację tego zadania. 

Grodziski magistrat nie chce jednak czekać z tą inwestycją i po raz kolejny ogłosił przetarg. Na oferty czeka do 28 lutego. Wybrana firma na realizację prac będzie miała 210 dni.

W ramach inwestycji na ul. Żwirki i Wigury oprócz nowej nawierzchni pojawi się parking z 20 miejscami postojowymi. Podobny zakres prac przewidziany jest na ul. Bojanka. Tam również planowana jest wymiana nawierzchni i stworzenie niedużego parkingu. Drogi w Natolinie zyskają nową nawierzchnie. Natomiast ul. Tokarzewskiego oraz ul. Sylwii zyskają oświetlenie. Planowana jest również przebudowa drogi wojewódzkiej nr 579 w pobliżu wspomnianej już ul. Kasieńki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.