Drogowe inwestycje w Piastowie

Piastów

W Piastowie praca wre. Niebawem na kilku ulicach pojawią się nowe nawierzchnie, intensywnie prowadzone są prace związane z budową odwodnienia. Urząd zapowiada, że to nie koniec inwestycji.

Mieszkańcy Piastowa nie ukrywali, że powodem ich niezadowolenia jest stan wielu dróg. Magistrat ustawicznie stara się modernizować kolejne ulice. – W kwietniu została przebudowana już ul. A. Asnyka na odcinku od ul. M. Reja do ul. Al. Tysiąclecia. Zaawansowane są również roboty budowlane sieci wodociągowych w piastowskich ulicach: W. Żbikowskiej, P. Wysockiego, W. Łukasińskiego oraz I. Prądzyńskiego – podał piastowski urząd.

W Piastowie zakasają rękawy i pracują dalej. Pod koniec lipca gotowe powinny być kolejne drogi. – Przebudowywane są nawierzchnie ulic: Klonowej, J. Sobieskiego, Sokolej i Łowickiej wraz z odwodnieniem. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, ulice powinny zostać przebudowane do końca lipca – wyjaśniają urzędnicy.

Czy to wszystko? Otóż nie. Piastowski magistrat ma w planach kolejne inwestycje. Jakie? – Urząd Miejski przygotowuje się na ogłoszenia przetargów na kolejne działania, tj: na przebudowę ul. J. Dąbrowskiego wraz z budową miejsc parkingowych i odwodnienia na odcinku od ul. J. Piłsudskiego do ul. Al. Wojska Polskiego oraz na przebudowę nawierzchni w ul. J. Sułkowskiego na odcinku od. ul. S. Żółkiewskiego do ul. Żbikowskiej wraz z odwodnieniem – wyjaśnia piastowski magistrat.

Warto dodać, że wykonany został projekt „Parkuj i Jedź” przy ul. gen. J. Hallera wraz z remontem nawierzchni drogi na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Lwowskiej. Kolejny krok urząd będzie mógł wykonać po zakończeniu prac kolejowych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.