Aktualizacja: Strzelanina w Jankach

Region

Dziś przed godz. 14.00 prawdopodobnie doszło do strzelaniny w jednej z hurtowni w Jankach. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Obecnie trwa policyjna obława na sprawcę, który ucieka czerwonym autem toyota Celica o nr. rej. WPRTR81.

– Kilka minut przed godziną 14.00 dyżurny policji otrzymał zawiadomienie od kobiety, która twierdziła, że nieznany mężczyzna zatrzymał jej pojazd i wsiadł do auta – poinformował WPR24.pl podinsp. Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej komendy policji. – Mężczyzna był zraniony i mocno krwawił. Niestety rana okazała się śmiertelna – dodaje.

Według rzecznika kobieta zjechała na stację benzynową między Centrum Handlowym Janki a marketem Ikea aby podjąć próbę reanimacji mężczyzny. Pozostałe okoliczności są w trakcie ustalania. – Na miejscu zdarzenia prowadzone jest obecnie śledztwo. Ustalamy przebieg całego zajścia. Trwają również rozmowy ze świadkami – podkreśla rzecznik. – Na razie nie możemy powiedzieć, w jaki sposób mężczyzna został zraniony. Ostatecznie przyczynę śmierci poznamy po sekcji zwłok – zaznacza podinsp. Maciej Karczyński.

Według nieoficjalnych informacji do strzelaniny doszło w wyniku sporu pomiędzy dwoma mężczyznami w pobliskiej hurtowni. Jeden z nich przyjechał, by się rozliczyć. – Ranny został Polak. Sprawcą jest prawdopodobnie obywatel Turcji – powiedział informator PAP. Szuka go policja.

Źródło: Gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.