Doposażyli skatepark

Podkowa Leśna

Na skateparku w Podkowie Leśnej pojawiły się nowe urządzenia. Miłośnicy akrobacji na rolkach, deskorolkach czy rowerach mogą z nich już korzystać.

Za oknem mróz i pogoda nie zachęca do zbyt długiego przebywania na zewnątrz, ale gdy tylko zrobi się cieplej, nie powinno brakować chętnych do wypróbowania nowego wyposażenia skateparku. – Podkowiański skatepark został wzbogacony o nowe elementy: pole jam, nową ławkę i łamaną poręcz. Myślę, że ucieszy to młodych miłośników sportów ekstremalnych, amatorów bmx-ów, rolek i deskorolek. Pozostałe urządzenia na skateparku zostaną odmalowane na wiosnę – informuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.

W mieście-ogrodzie jest jeszcze inne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. –
Obok skateparku niedawno powstał StreetWorkout, dzięki któremu można zwiększyć masę mięśniową, siłę, wytrzymałość oraz dynamikę, ale także poprawić swoją kondycję i elastyczność ciała. Dzięki specjalnie zainstalowanym elementom ogólnodostępna i wielofunkcyjna strefa aktywności jest skierowana do różnych grup wiekowych. Dla młodszych jest też „pająk” oraz dla wszystkich elementy siłowni miejskiej. To doskonałe uzupełnienie codziennego spaceru, marszu czy joggingu – dodaje burmistrz Tusiński.

Podkowiański skatepark zlokalizowany jest na terenie Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.