Dołączyli do „Kolorowej Wyprawki”

Pruszków

Pracownicy firmy Teka z Pruszkowa postanowili wesprzeć „Kolorową Wyprawkę”. W swoim miejscu pracy zorganizowali zbiórkę pieniężną i zakupili potrzebne przygobory szkolne, które przekazali na naszą akcję!

W „Kolorowej Wyprawce” chodzi o to aby podarować potrzebującym uczniom przybory szkolne, czyli: plecaki, kredki, zeszyty, bloki rysunkowe, farby i inne przedmioty. Partnerem tegorocznej akcji jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane tej placówce. A uczęszcza do niej ponad 1000 dzieci! Nie każde może pozwolić sobie wyprawkę z prawdziwego zdarzenia…

Właśnie dołączyli do nas kolejni darczyńcy, to pracownicy firmy Teka z Pruszkowa, którzy okazali dobre serce. Gdy tylko dowiedzieli się o tej akcji postanowili zrobić w zbiórkę w pracy i kupić potrzebne artykuły. A trzeba przyznać, że postarali się, ponieważ przybory szkolne są naprawdę różnorodne (patrz zdjęcie).

Serdecznie dziękujemy za przekazane podarunki! Z pewnością na twarzach dzieci zagości uśmiech „od ucha do ucha”!

Akcja potrwa już tylko do 28 sierpnia. Ostatnie podarunki można przekazać za pośrednictwem Pruszkowskiego Kina Letniego, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.