Dodatkowy miesiąc utrudnień dla kierowców

Pruszków

Remont przepustu w drodze wojewódzkiej nr 718 (ul. 3 Maja) w Pruszkowie trwa mimo, że miał zakończyć się do 30 czerwca. Dlaczego?

Pruszkowianie z niecierpliwością wyczekują chwili kiedy remont przepustu w ul. 3 Maja zostanie zakończony. Zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu spowodowało niemałe utrudnienia. W godzinach szczytu kierowcy jadący w stronę wjazdu na autostradę A2 musza stawić czoła ogromnym korkom. Nierzadko piesi lawirują między samochodami aby przejść na drugą stronę drogi.

Otrzymaliśmy wiele maili w tej sprawie. – Remont rozpoczął się na początku maja i miał skończyć się do 30 czerwca. Czemu jeszcze trwają tam roboty drogowe? Poranny przejazd w kierunku autostrady to koszmar… – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Ponieważ przepust znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 718, to za remont odpowiedzialny jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Firma „Mazowieckie Mosty” miała wykonać swoje zadanie do 30 czerwca. Jednak roboty drogowe nadal trwają… Co jest tego przyczyną? – Do końca lipca został przedłużony termin na zakończenie prac przy przebudowie przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 718. Przesunięcie terminu jest spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Kilkukrotne intensywne opady deszczu spowodowały czasowe przerwy w wykonywaniu prac, jak również podtopienie robót – wyjaśnia Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.

Zatem kierowców czeka dodatkowy miesiąc utrudnień…

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.