Dodatek Święta w Gazecie WPR!

Dodatek

30 listopada w Gazecie WPR, a także na portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Święta. Znajdziecie w nim praktyczne świąteczne porady, informacje o sylwestrowych imprezach, dowiecie się również gdzie spędzić ferie jeśli zostajecie w domu.

Święta tuż za pasem! Dlatego warto przygotować się na przyjęcie gości, nie czekać do ostatniej chwili z kupnem prezentów i już teraz „zaklepać” miejsce na sylwestrową imprezę. Jednak zawsze pojawia się jakieś „ale”, czyli: gdzie kupić prezenty? Jakie wybrać żeby inni byli zadowoleni? Jak przygotować się do rodzinnego spotkania? Czy czekać z zakupami do ostatniej chwili, czy może już rozpocząć przygotowania do świąt?

Takie pytania można mnożyć… W Dodatku Święta postaramy się Wam pomóc. Poruszymy także temat powitania nowego roku – dowiecie się gdzie i jakie imprezy będą organizowane w regionie. A warto wcześniej rozejrzeć się za miejscem do imprezowania, by mieć w czym wybierać.

Rozumiemy, że ferie będą dla wielu z Was ważnym zagadnieniem. Dlatego postaramy się odpowiedzieć na proste pytanie: gdzie spędzić miło czas jeśli nigdzie nie wyjedziemy?

Reklamodawców zapraszamy do współpracy! Niezbędne informacje można uzyskać:
Grupa Wpr Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88 wew. 21
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.