Do wzięcia ostatnie bilety na Neo-Nówkę! [WYNIKI]

Konkurs

Występ kabaretu Neo-Nówka zbliża się wielkimi krokami. 28 lutego grupa odwiedzi Grodzisk Mazowiecki, a nasi czytelnicy mają szansę wygrać ostatnią podwójną wejściówkę na to kabaretowe show.

Już niebawem z bliska popisy niesamowitej trójki będzie można zobaczyć w Grodzisku Mazowieckim. Kultowe teksty i spontanicznie dialogi. Neo-Nówka z tego słynie. Kto nie pamięta skeczu „Niebo”, który został wybrany przez widzów skeczem 30-lecia? Stale powtarzany, jednak bawi za każdym razem. Ogromną popularność zyskała sympatyczna, otwarta i przebojowa pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw. Kabaret Neo-Nówka potrafi również zauroczyć widzów swoim śpiewem.

W Grodzisku wrocławscy artyści dadzą koncert podsumowujący 15-lecie działalności. Okazji do śmiechu na pewno nie zabraknie. Zainteresowanie występem kabaretu jest ogromne. Bilety rozeszły się niczym świeże bułeczki, jednak Neo-Nowka nie chce zawieść swoich fanów. Artyści zaprezentują się aż dwa razy w ciągu jednego dnia. Pierwszy występ dadzą o 16.00, a następny rozpocznie się o 19.30. Porcję śmiechu dostarczą widzom 28 lutego w hali sportowej przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Występ trwa około 100 minut.

Bilety do nabycia tutaj.

Dla naszych czytelników zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania jedna podwójna wejściówka na występ Neo-Nówki. Zasady są proste. Wygrywa osoba, która 18 lutego (czwartek) jako pierwsza o godz. 13.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Neo-Nówka”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

[WYNIKI]

Wiesława Wojciechowska

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.