Do końca marca czasowa organizacja ruchu

Pruszków

Pruszkowscy kierowcy zwracają uwagę na chaos, który spowodowało wyłącznie z ruchu ul. Łączniczek AK oraz wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i ul. Warsztatowej. Podstawowe pytanie brzmi: jak długo będzie obowiązywał taki stan?

Kierowcy zwracają uwagę na utrudnienia. – Zamknięta została ul. Łączniczek AK. Pojawiła się kartka z informacją o robotach i przeprosiny za utrudnienia, ale konkretów brak. Jak mamy dojechać do posesji? Totalny chaos – napisał Marcin. – Zmienili organizację ruchu na skrzyżowaniu 3 Maja i Warsztatowej i nastąpił chaos – zwraca uwagę kolejny czytelnik.

Na ul. Łączniczek AK w Pruszkowie prowadzone są roboty odwodnieniowe. Starostwo powiatowe podkreśla, że zapewniło odpowiednie oznakowanie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają do końca marca. – W ramach prowadzonych robót ul. Łączniczek AK zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu z tymczasowym objazdem ul. POW. Jednakże ustawione znaki B-1, zakaz ruchu, mają tabliczkę z informacją: „nie dotyczy pojazdów budowy i dojazdu do posesji przy ul. Łączniczek AK”. Wprowadzona czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od dnia 16 stycznia 2017 roku do 30 marca 2017 roku. Dokładny termin uzależniony jest od panujących warunków pogodowych i gruntowych – wyjaśnia Krzysztof Bukowski ze starostwa powiatowego w Pruszkowie.

To dopiero początek inwestycji. – W kolejnym etapie będą prowadzone prace oraz wprowadzona zostanie organizacja ruchu na ul. 3 Maja (odcinek od ul. Łączniczek AK do ul. Warsztatowej), a następnie na ul. Narodowej (skrzyżowanie z ul. Warsztatową) i w ul. Warsztatowej (odcinek od 3 Maja do ul. Brzezińskiego). Zakończenie wszystkich robót budowlanych oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu w całym wymienionym wcześniej zakresie planowane jest na drugi kwartał 2018 roku – przedstawia Bukowski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.